ruua
Напишите нам

Навіщо потрібні відгуки на сайті?

Збільшити продажі
Відгуки клієнтів є важливим інструментом, що допомагає залучати покупців та збільшувати обсяг продажу. Найчастіше саме відгуки стають вирішальним фактором для потенційних покупців та впливають на здійснення покупки. Потрібно тільки знати, де та як ці відгуки розмістити. Найправильніше це зробити там, куди обов'язково зайдуть ваші можливі клієнти.
Підняти репутацію
Від відгуків реальних клієнтів та їх позитивного досвіду безпосередньо залежить репутація вашого бізнесу. Відгуки від реальних осіб надихають людей на покупки та доводять популярність вашого бізнесу. Багато відгуків покупців підвищує довіру до компанії з боку потенційних клієнтів, збільшує трафік, сприяє зростанню престижності. Чинить позитивний вплив на зростання продажів.
Поліпшити SEO
Коментарі покращують поведінкові показники. Пошукові системи постійно відстежують поведінкові фактори, а відвідувачі люблять читати відгуки та витрачають додатковий час, щоб залишатися на вашому сайті. Це позитивно впливає на SEO. Відгуки – це свіжий контент та оновлення вашої сторінки. Таке не проґавить жоден пошуковик! Коментарі - чудовий інструмент просування!

Переваги нашого модуля

 

связь с нами