ruua
Напишите нам

Слайдер зображень

У всіх сучасних сайтах слайдери зображень вважаються одним із найефективніших способів демонстрації продукції, послуг або товарів. Ви бачите їх практично щоразу, коли переходите на будь-який сайт.

Насамперед, слайдер зображень є візуально привабливим елементом для відвідувачів вашого сайту, який несе не тільки естетичне, але й функціональне навантаження, а також стимулює інтерес цільових користувачів до певного контенту чи пропозиції, розміщеної на сайті.

Модуль "Слайдер зображень" - це динамічний блок, в який вкладені заздалегідь підготовлені зображення з необхідною інформацією. Механізм слайдера такий, що через певний період часу демонстрація всіх зображень, які ви помістите в модуль по черзі.

На відміну від статичних зображень, демонстрація зображень слайдера відбувається автоматично, що дозволяє ознайомити відвідувача сайту з декількома програмами відразу, а якщо відвідувача зацікавив той чи інший слайд, він завжди може вибрати потрібний йому за допомогою навігаційних маркерів, розташованих внизу слайдера.

Існує також можливість призначити зображенню слайдера посилання на потрібну сторінку, товар або послугу.

 

связь с нами